O nas

Zapraszamy Państwa do gospodarstwa agroturystycznego, malowniczo usytuowanego w niewielkiej wsi Czerna k/ Krzeszowic, w otoczeniu łąk i lasów.  Położenie naszego gospodarstwa w bliskiej odległości od  Ojcowa, Krakowa, Wieliczki i Katowic stanowi świetną bazę wypadową do licznych atrakcji turystycznych.  Nie jesteśmy gospodarstwem agroturystycznym tylko z nazwy – na co dzień prowadzimy rozległą działalność rolniczą: uprawiamy ziemię, hodujemy konie.


Brak najbliższego sąsiedztwa pozwala gościom na swobodne korzystanie z rozległego terenu, z dala od hałasu i zgiełku miejskiego. Jeśli kochasz przyrodę, ciszę, konie i śpiew ptaków, to nasza oferta może stanowić dla Ciebie idealną propozycję na wypoczynek i nocleg w pobliżu Olkusza (https://meteor-turystyka.pl/noclegi,olkusz,0.html) oddalonego od nas o 25 min jazdy samochodem.

. Na gości czeka pięknie zagospodarowany teren, przytulne pokoje gościnne, domek, sala kominkowa oraz bankietowa. Dzięki naszej bogatej ofercie, czas spędzony u nas nie będzie czasem zmarnowanym.